SP Ameryka

KOMUNIKAT NR 2 DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W AMERYCE

PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU REHABILITACYJNYM DLA DZIECI

Szanowni Państwo. Rodzice, Koleżanki i Koledzy, Uczniowie

Trwa drugi tydzień naszej zdalnej pracy w niecodziennych, trudnych warunkach epidemii. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, pomysłowość i wsparcie. Tak jak wszyscy obserwujemy, sytuacja jest dynamiczna, więc przed nami szereg dni czy tygodni, podczas których swoje obowiązki   będziemy wykonywać zdalnie.

Na naszej stronie internetowej (zakładka u góry „EDUKACJA”) będziemy umieszczać zadania z poszczególnych przedmiotów i propozycje zajęć dla dzieci i rodziców. W czasie ograniczonej swobody w przemieszczaniu się i korzystaniu z dostępnych ofert, nauczyciele wychowawcy będą wspierać rodziców w organizowaniu ciekawych zabaw i zajęć z dziećmi w domu. Nasza współpraca z rodzicami przyjmie formułę „PORADNIKA POMYSŁÓW” na popołudnie z dzieckiem. Pomysłów nam nie brakuje, więc podzielimy się nimi z rodzicami naszych uczniów i wychowanków!

Dziękuję za dotychczasową pracę i pomysły! Proszę też, uważajcie na siebie i swoich bliskich!

Nie dajmy się wirusowi.

Dyrektor Szkoły: MARZENNA FEDOROWICZ