Szanowni Rodzice,

nasza szkoła bierze udział w programie EduAkcji Interwencja Kryzysowa w Szkole. Z programu korzystają nauczyciele naszej placówki. Częścią programu jest także szkolenie, które jest przygotowane specjalnie dla rodziców. Dostęp do niego jest dla Państwa bezpłatny i trwa 12 miesięcy, tj. do końca maja 2025. Aby skorzystać z materiału wideo, należy jedynie podać kod dostępu. Mogą Państwo wracać do szkolenia - w ciągu tego czasu - dowolną ilość razy, o wybranej przez Państwa porze dnia i w dogodnym miejscu, dysponując urządzeniem z dostępem do Internetu.

Kod dostępu dla naszej placówki to:  sp1amer
Zapraszam na stronę: TUTAJ

Dzięki obejrzeniu szkolenia dowiedzą się Państwo:
  • Jak odróżniać typowe kryzysy od problemów wychowawczych, opiekuńczych, chorób i zaburzeń psychicznych.
  • Jaki charakter mają poważne sytuacje kryzysowe..
  • Co robić, aby zapobiegać sytuacjom kryzysowym w domu oraz jak wspierać dzieci i młodzież w środowisku rodzinnym.

Gorąco polecam obejrzenie materiału wideo, bowiem najważniejszym środowiskiem życia dzieci i młodzieży jest środowisko rodzinne. Dlatego tak ważne jest pogłębianie przez Państwa wiedzy na temat zdrowia psychicznego i umiejętności w zakresie reagowania na poważne kryzysy Waszych dzieci.