Dostosowana do Twoich potrzeb

Co robimy?

Działania kadry pedagogicznej szkoły wspomagają proces leczenia. Współtworzymy atmosferę bezpieczeństwa, przyjaźni, tolerancji i zrozumienia

Co robimy?

Nasi uczniowie mają możliwość brania udziału w zajęciach pozwalających rozwijać kreatywność, pasję i umiejętności

O nas

Szkołę tworzą ośmioklasowa szkoła podstawowa i zespół zajęć pozalekcyjnych. Celem działań nauczycieli dydaktyków i wychowawców jest zapobieganie i łagodzenie negatywnych skutków rozłąki z rodziną i środowiskiem szkolnym podczas pobytu dziecka w szpitalu. Tworzymy odpowiednie warunki do właściwej adaptacji ucznia w szkole. Cechuje nas indywidualne podejście do dziecka. Dokładamy starań by uczniowie w poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznej, pełnej zrozumienia i akceptacji atmosferze mogli zdobywać nową wiedzę i uzupełniać braki i zaległości...

Więcej o szkole

• Sekretariat jest czynny:
    pn, pt
    wt, śr, czw
  • Dyrektor przyjmuje:
    wt
    śr, cz
  • Kierownik wychowania przyjmuje:
    wt, czw
  • Biblioteka:
    czw, pt
"Cytat z kategorii: o nauce, naukowe"